fbpx

Aktualności

Nissan wprowadza na rynek limitowaną wersję LEAF10

2021-02-05

Z okazji 10-lecia niezwykle udanej premiery rynkowej pierwszego na świecie produkowanego seryjnie samochodu elektrycznego, Nissan wprowadza w Europie wersję specjalną tego niezwykle popularnego samochodu – Nissana LEAF10.

Specjalnie z myślą o wersji LEAF10, która będzie dostępna w salonach sprzedaży w Europie już w lutym, przygotowano nowy kolor nadwozia. Ten atrakcyjny dodatek do obecnej palety kolorystycznej Nissana wizualnie podkreśli kunsztowne motywy graficzne, zdobiące nadwozie egzemplarzy z tej limitowanej serii. Dodatkowo LEAF10 będzie standardowo oferowany z dwukolorowym nadwoziem, co jeszcze bardziej podkreśli jego atrakcyjny wygląd.

LEAF10 będzie dostępny z jeszcze szerszą gamą nowych technologii, w tym z nowymi, inteligentnymi usługami oraz intuicyjnym pokładowym hotspotem Wi-Fi (usługa planowana na drugą połowę 2021 roku), który jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin oraz użytkowników często korzystających z samochodu. Ponadto wersja ta wyposażona jest w standardzie w szereg praktycznych rozwiązań cenionych przez dotychczasowych klientów modelu LEAF, jak unikalny system e-Pedal, 8” ekran dotykowy z obsługą systemów Apple Carplay i Android Auto czy system kamer 360°.

Od dnia premiery modelu LEAF w 2010 roku Nissan kontynuuje prace nad rozwojem technologii samochodów elektrycznych, aby mieć pewność, że spełniają one oczekiwania użytkowników i wpisują się w ich styl życia” – podkreśla Helen Perry, dyrektor marketingu osobowych samochodów elektrycznych i infrastruktury w Nissan Europe.

Nasz legendarny model znalazł w Europie już ponad 180 tys. nabywców. Mamy nadzieję, że jeszcze bardziej atrakcyjne elementy kodu stylistycznego oraz najnowsze technologie, takie jak pokładowy hotspot Wi-Fi oraz funkcja zdalnego otwierania i zamykania samochodu dzięki mobilnej aplikacji NissanConnect Services, sprawią, że LEAF będzie w dalszym ciągu wzbudzać wiele emocji wśród klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samochodami elektrycznymi” – dodała.

Elegancja modelu LEAF zyskuje nowy wymiar

Źródłem inspiracji przy tworzeniu wersji LEAF10 było japońskie DNA Nissana, a także stylistyka modelu Ariya, pierwszego w pełni elektrycznego crossovera coupé Nissana, który już niedługo trafi do oferty marki. Wersję specjalną zdobią przykuwające wzrok, kunsztowne wzory Kumiko, które pojawiają się na bocznych lusterkach, linii dachu i klapie bagażnika. Motywy graficzne idealnie komponują się z eleganckim emblematem LEAF10, umieszczonym na tylnym słupku.

Klienci mogą wybrać jeden z trzech dostępnych dotychczas odcieni lakieru nadwozia, standardowo zestawiony z czarnym dachem: czerwony Magnetic, niebieski Topaze lub biały Lunar. Nowością w gamie jest szary lakier Ceramic, który debiutuje na rynku wraz z wersją limitowaną LEAF10, również w zestawieniu z czarnym dachem.

Dopełnieniem stylowego nadwozia Nissana LEAF10 są 17-calowe obręcze kół z lekkiego stopu, podkreślające dynamiczną stylistykę i charakter samochodu.

Inteligentna technologia w pakiecie

Będąc samochodem na miarę naszych czasów, których wyznacznikiem jest szybkie tempo życia, LEAF10 będzie dostępny z niezwykle praktycznym pokładowym hotspotem Wi-Fi (usługa planowana na drugą połowę 2021 roku).

Użytkownicy wersji LEAF10 będą mieli dostęp do internetu dzięki zintegrowanej karcie 4G i możliwość aktywowania pokładowego hotspotu Wi-Fi dla aż siedmiu urządzeń. Nowa funkcja zaspokoi wszystkie potrzeby klientów, których dzieci będą mogły oglądać ulubione kreskówki podczas długich podróży.

Opcja ta jest kolejnym dodatkiem do szerokiej gamy usług dostępnych w ramach bezpłatnej aplikacji NissanConnect, która daje właścicielom możliwość zdalnej kontroli głównych funkcji samochodu, takich jak m.in. monitorowania poziomu naładowania akumulatora, uruchamiania klimatyzacji lub otwierania i zamykania samochodu.

Co ważne szczególnie zimą, kierowca może dojeżdżać do pracy Nissanem LEAF w niezwykle komfortowych warunkach, ponieważ ma możliwość uruchomienia ogrzewania jeszcze przed rozpoczęciem jazdy.

Pakiet technologii, w które wyposażony jest Nissan LEAF, został także wzbogacony o dodatkowe rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo. Aby cieszyć się spokojem ducha, właściciel samochodu może ustawić powiadomienia, które poinformują go o przekroczeniu granic określonej lokalizacji lub zadanej prędkości przez kierowcę, któremu pożyczył swoje auto. Nowością w elektrycznym Nissanie jest także inteligentny system interwencji w przypadku wykrycia pojazdu w martwym polu, dzięki czemu kierowca będzie czuł się jeszcze pewniej podczas jazdy. Te innowacyjne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa doskonale uzupełniają możliwości i tak już zaawansowanego technicznie samochodu elektrycznego.

Promocyjne ceny elektrycznego Nissana z limitowanej serii LEAF10 zaczynają się od 145 500 zł. Model ten pojawi się w salonach sprzedaży już w lutym tego roku i dostępny będzie w wersjach zarówno z akumulatorem o pojemności 40 kWh, jak i 62 kWh. Dodatkowo, dla pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakup Nissana LEAF10, przygotowany został specjalny pakiet finansowania w leasingu dla firm obejmujący gwarancję bazową z rozszerzeniem do 5 lat lub 100 tys. km (gwarancja na pojemność akumulatora się nie zmienia i wynosi 8 lat lub 160 tys. km)* oraz pakiet przeglądów okresowych na 5 lat. W programie leasingu Nissan SELECT wersja limitowana LEAF10 dostępna jest już od 976 zł netto miesięcznie**.

* Nissan 5 Rozszerzona Gwarancja Umowa Ubezpieczenia Grupowego jest produktem ubezpieczeniowym. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy zapoznać się z broszurą informacyjną oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia dostępnymi u Autoryzowanych Dealerów i w Serwisach Nissana. Produkt jest usługą zwolnioną z opodatkowania i nie podlega VAT. Treść niniejszego cennika odzwierciedla stan wiążący na dzień jego wydania. Nissan 5 Rozszerzona Gwarancja nie obejmuje gwarancji na pojemność akumulatora.

** Leasing SELECT oferowany jest przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Kalkulacje podane są przy założonym limicie przebiegu: 10 000 km / rok. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego dla przedsiębiorców przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. są dostępne u Autoryzowanych Dealerów Nissana.

AKTUALNOŚCI

Wywiad z Michałem Nivette, Prezesem Centrum Samochodowe Nivette

22 lipca 2024

ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH „ODJAZD”   Joanna Zientarska: Świat motoryzacyjny kiedyś wyglądał inaczej. Jak Pan to ocenia dzisiaj? Michał Nivette: Czy to wyścig, czy rajd, to zawsze była zabawa dla dorosłych chłopców. Droższa, tańsza, ale wciąż zabawa. Samochody były zupełnie inne. Przypomnijmy sobie wyścigi w Polsce – Formuła Polonia, Polska Formuła Easter – nie było innych […]

więcej

RABATY na akcesoria transportowe

26 maja 2024

Wszystkie produkty firmy Thule: boksy dachowe, uchwyty i platformy rowerowe, belki dachowe oraz haki holownicze -15%.  Oferta ważna do kończą czerwca 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Jeśli potrzebujesz do swojego samochodu: BOX DACHOWY HAK HOLOWNICZY PLATFORMĘ NA ROWERY RELINGI DACHOWE UCHWYTY ROWEROWE to koniecznie musisz nas odwiedzić. Zapraszamy do Nivette.

więcej

Czysta klimatyzacja to zdrowsze i komfortowe podróże

26 maja 2024

Czysta i sprawna klimatyzacja w Twoim samochodzie to nie tylko większy komfort ale też zdrowsze podróże dla Ciebie i Twoich bliskich. Smog, bakterie, pyłki i nieprzyjemne zapachy przedostają się do wnętrza samochodu, powodując dyskomfort i stwarzając zagrożenie dla zdrowia. W trakcie sezonu wiosenno-letniego szczególnie ważna jest sprawna klimatyzacja. W ramach kompleksowego czyszczenia układu klimatyzacji nasi […]

więcej

Wykonanie: ADIMO.pl