fbpx

Kariera

O nas

Grupa Nivette to firma rodzinna, z wieloletnią tradycją a jednocześnie jest jedną z największych firm motoryzacyjnych w Polsce. Posiadamy autoryzację marek Mazda, Nissan oraz serwisową Subaru. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych, części zamiennych i akcesoriów samochodowych, świadczymy usługi serwisowe – dla samochodów wszystkich marek.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Specjalista ds. Sprzedaży Biznesowej

Zakres obowiązków

Nasze wymagania

Oferujemy

Prosimy o zamieszczenie w CV następujących Klauzul:
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE: wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Samochodowe
Nivette Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ponadto, jeżeli wyrażają Państwo wolę wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie w CV dodatkowej klauzuli:
Nivette Sp. z o. o.   moich danych osobowych na potrzeby udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Doradca serwisowy

Oferujemy

Wykonanie: ADIMO.pl