fbpx

Aktualności

Mazda – przygotuj się na letnie wyprawy

2022-06-14

Lato to czas beztroskich wyjazdów, wycieczek w nieznane i długo wyczekiwanego odpoczynku. Niezależnie od tego, czy planujesz wakacje

z rodziną, czy aktywny wypoczynek na łonie natury, Twój samochód musi być zawsze sprawny i przygotowany na niesamowite wyprawy.

Umów się na letni przegląd swojego samochodu. Koszt takiego przeglądu to 189,00 zł. Oferta jest ważna do 31 sierpnia 2022 roku.

Teraz szybko i wygodnie umówisz wizytę on-line. Całkowicie zdalnie wybierzesz dogodny termin wizyty, ustalisz zakres usług i poznasz ich koszt. A dzięki innowacyjnej platformie SkyVideo będziesz miał stały dostęp do filmów z przeglądu Twojej Mazdy.

UMÓW SERWIS ON-LINE

AKTUALNOŚCI

RABATY na akcesoria transportowe

26 maja 2023

Wszystkie produkty firmy Thule: boksy dachowe, uchwyty i platformy rowerowe, belki dachowe oraz haki holownicze -15%.  Oferta ważna do kończą czerwca 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Jeśli potrzebujesz do swojego samochodu: BOX DACHOWY HAK HOLOWNICZY PLATFORMĘ NA ROWERY RELINGI DACHOWE UCHWYTY ROWEROWE to koniecznie musisz nas odwiedzić. Zapraszamy do Nivette.

więcej

Czysta klimatyzacja to zdrowsze i komfortowe podróże

26 maja 2023

Czysta i sprawna klimatyzacja w Twoim samochodzie to nie tylko większy komfort ale też zdrowsze podróże dla Ciebie i Twoich bliskich. Smog, bakterie, pyłki i nieprzyjemne zapachy przedostają się do wnętrza samochodu, powodując dyskomfort i stwarzając zagrożenie dla zdrowia. W trakcie sezonu wiosenno-letniego szczególnie ważna jest sprawna klimatyzacja. W ramach kompleksowego czyszczenia układu klimatyzacji nasi […]

więcej

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia

23 grudnia 2022

więcej

Wykonanie: ADIMO.pl