fbpx

Aktualności

Mazda 2022 z gwarancją ceny

2022-02-09

MAZDA 2022 Z GWARANCJĄ CENY.
ZAMÓW JUŻ TERAZ.

Nie zwlekaj – składając teraz zamówienie na dowolną Mazdę z roku produkcyjnego 2022 zyskujesz gwarancję ceny obowiązującej w chwili zamówienia. Promocja obowiązuje na zamówienia złożone do 28.02.2022r. Zamawiając już teraz, rezerwujesz produkcję swojej wymarzonej Mazdy.

 

ZAREZERWUJ SWOJĄ MAZDĘ JUŻ DZIŚ

AKTUALNOŚCI

RABATY na akcesoria transportowe

26 maja 2023

Wszystkie produkty firmy Thule: boksy dachowe, uchwyty i platformy rowerowe, belki dachowe oraz haki holownicze -15%.  Oferta ważna do kończą czerwca 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Jeśli potrzebujesz do swojego samochodu: BOX DACHOWY HAK HOLOWNICZY PLATFORMĘ NA ROWERY RELINGI DACHOWE UCHWYTY ROWEROWE to koniecznie musisz nas odwiedzić. Zapraszamy do Nivette.

więcej

Czysta klimatyzacja to zdrowsze i komfortowe podróże

26 maja 2023

Czysta i sprawna klimatyzacja w Twoim samochodzie to nie tylko większy komfort ale też zdrowsze podróże dla Ciebie i Twoich bliskich. Smog, bakterie, pyłki i nieprzyjemne zapachy przedostają się do wnętrza samochodu, powodując dyskomfort i stwarzając zagrożenie dla zdrowia. W trakcie sezonu wiosenno-letniego szczególnie ważna jest sprawna klimatyzacja. W ramach kompleksowego czyszczenia układu klimatyzacji nasi […]

więcej

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia

23 grudnia 2022

więcej

Wykonanie: ADIMO.pl