Astra Classic III
Nowa Corsa
Nowa Astra
Insignia
Wielka wyprzedaż Opla!

Wyprzedaż rocznika 2011.

Nowe modele Opla 2011 dostępne na wyprzedaży rocznika. Wszystkie samochody są fabrycznie nowe i dostępne od ręki w salonie w Warszawie.

Astra Classic III

Progresywna i mocna stylistyka sprawia, iż Opel Astra Classic posiada wyróżniający się dynamiczny wizerunek. Samochód uważany jest za lidera technologii i konstrukcji podwozia – te auto zapewnia kierowcy mnóstwo pozytywnych wrażeń. Opel Astra Classic w promocji wyprzedaż rocznika 2011 dostępna z rabatem 10 000 zł.

Nowa Corsa

Corsa to więcej radości z jazdy. Wejdź do nowego Opla Corsy i odczuj radość z jazdy. Modne nowe wzornictwo, fenomenalne kolory nadwozia i precyzyjnie dopracowane detale. Do tego dynamiczne zawieszenie, mocne silniki i mnóstwo inteligentnych rozwiązań, które sprawią przyjemność każdemu koneserowi. Nowy Opel Corsa dostępny w wyprzedaży rocznika 2011 z rabatem 10 000 zł.

Nowa Astra

Opel Astra jeździ dynamicznie i do tego wygląda zniewalająco. Pozwoli Ci poczuć drogę dzięki precyzyjnemu układowi kierowniczemu i zupełnie nowemu doskonałemu zawieszeniu. Jeśli weźmiemy pod uwagę dynamiczne i efektywne silniki to otrzymamy fantastyczne wrażenia z jazdy. Samochód elegancki, przestrony i funkcjonalny? Sprawdź Nowy Opel Astra w wyprzedaży rocznika 2011 z rabatem 11 000 zł.

Nowa Insignia

Opel Insignia to połączenie wyjątkowego wzornictwa z najnowocześniejszą technologią, tak aby zapewnić kierowcy wysokie osiągi i poczucie panowania nad samochodem. Dzięki śmiałej, muskularnej linii nadwozia z charakterystycznymi lampami nie pomylisz Insigni z żadnym innym autem. Nowa Insignia pozwoli Ci się wyróżnić – kup Opla z rabatem 9 500 zł korzystając z oferty wyprzedaż rocznika.

Szczegóły promocji „Wyprzedaż rocznika 2011” dostępne w salonie Opel Nivette.