Wypożyczalnia Samochodów Nivette

Szanowni Państwo 

 

szanując Państwa czas pragniemy zaproponować Państwu najem samochodów na czas przeglądu w naszym ASO.

wynajem auta na czas przeglądu

  PODANE CENY SĄ CENAMI NETTO , NALEŻY DOLICZYĆ 23% VAT.

 

Jeżeli jednak naprawa Państwa samochodu wymaga więcej czasu oferujemy również najem na dłuższy okres czasu.

 

wynajem samochodu na dłużej

 PODANE CENY SĄ CENAMI NETTO , NALEŻY DOLICZYĆ 23% VAT.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z działem najmu NIVETTE RENT a CAR

telefon +48225096655

telefon +48885205500

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

 

Recepcja   22 509 66 00     recepcja@nivette.pl  
Sekretariat 22 509 66 09

  sekretariat@nivette.pl

     
Opel
Sprzedaż 22 509 66 62

  opel@nivette.pl

Serwis 22 509 66 10

  serwis@nivette.pl

Ubezpieczenia 22 509 66 23

  ubezpieczenia@nivette.pl 

Księgowość 22 509 66 53   faktury@nivette.pl 
     
Mazda
Sprzedaż 22 509 66 24

  salon.mazda@nivette.pl

Serwis 22 509 66 11   serwis.mazda@nivette.pl 
Ubezpieczenia 22 509 66 59

  ubezpieczenia.mazda@nivette.pl

Księgowość 22 509 66 52

  janina.radoch@nivette.pl 

     

Samochody Używane

22 509 66 21

504 100 503

505 158 600

uzywane@nivette.pl 
     
Części i Akcesoria
Sklep 22 509 66 31   sklep@nivette.pl 
     
Serwis Blacharsko Lakierniczy
oddział Lotnicza 503 062 677   szkody@nivette.pl 
oddział Góraszka 694 411 440   blacharnia@nivette.pl