Renowacja samochodów zabytkowych
Zdjęcie główne

MOTORYZACJA TO NASZA PASJA.

 

Ta myśl przewodnia towarzyszy nam przez cały czas, dlatego też w naszej firmie postanowiliśmy zadbać o samochody często już zapomniane, nadgryzione zębem czasu.

 

Przywracamy im blask i dajemy kolejne życie - dla nas to satysfakcja i wielka radość.

 

Jeżeli posiadasz zabytkowy samochód, wypełnij poniższy formularz.

Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia odrestaurowania Twojego auta!

Formularz kontaktowy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

 

Recepcja   22 509 66 00     recepcja@nivette.pl  
Sekretariat 22 509 66 09

  sekretariat@nivette.pl

     
Opel
Sprzedaż 22 509 66 62

  opel@nivette.pl

Serwis 22 509 66 10

  serwis@nivette.pl

Ubezpieczenia 22 509 66 23

  ubezpieczenia@nivette.pl 

Księgowość 22 509 66 53   faktury@nivette.pl 
     
Mazda
Sprzedaż 22 509 66 24

  salon.mazda@nivette.pl

Serwis 22 509 66 11   serwis.mazda@nivette.pl 
Ubezpieczenia 22 509 66 59

  ubezpieczenia.mazda@nivette.pl

Księgowość 22 509 66 52

  janina.radoch@nivette.pl 

     

Samochody Używane

22 509 66 21

504 100 503

505 158 600

uzywane@nivette.pl 
     
Części i Akcesoria
Sklep 22 509 66 31   sklep@nivette.pl 
     
Serwis Blacharsko Lakierniczy
oddział Lotnicza 503 062 677   szkody@nivette.pl 
oddział Góraszka 694 411 440   blacharnia@nivette.pl