Flota

 

 

Prowadzisz własny biznes? 

Masz w swojej firmie więcej niż 3 samochody? 

Szukasz nowoczesnych rozwiązań dla swojej floty?

Skontaktuj się z nami.

 

 

 


 

dział flotowy Mazda

 

Iwona Jasionek 

iwona.jasionek@nivette.pl

tel. +48 885 905 105

 

 

dział flotowy Nissan

 

 

 

Seweryn Zajączkowski

 

seweryn.zajaczkowski@nivette.pl

 

tel. +48 782 620 061

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

 

Recepcja   22 509 66 00   recepcja@nivette.pl  
Sekretariat 22 509 66 09 sekretariat@nivette.pl
     
Mazda
Sprzedaż 22 509 66 24 salon.mazda@nivette.pl
Serwis 22 509 66 11 serwis.mazda@nivette.pl 
Ubezpieczenia 22 509 66 59 ubezpieczenia.mazda@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Nissan
Sprzedaż 22 509 66 72 salon.nissan@nivette.pl
Serwis 22 509 66 71 serwis.nissan@nivette.pl
Ubezpieczenia 22 509 66 09 ubezpieczenia.nissan@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Samochody Używane
22 509 66 21 782 620 035

michal.domeracki@nivette.pl

uzywane@nivette.pl

505 158 600
     
     
Części i Akcesoria
Sklep 22 509 66 31 sklep@nivette.pl 
     
Serwis Blacharsko Lakierniczy
oddział Lotnicza 22 509 66 17
503062677
szkody@nivette.pl 
oddział Góraszka 22 212 54 44

blacharnia@nivette.pl